E-T-A 1658-G41-00-S80-25A
1658-G41-00-S80-25A picture photo
Mfg. Part Number
1658-G41-00-S80-25A
Brief Description
CIR BRKR THRM 25A
Datasheet Download
1658-G41-00-S80-25A.pdf
Availability of 1658-G41-00-S80-25A
QUANTITY
1658-G41-00-S80-25A Order Process
Ship out your order
Specifications of 1658-G41-00-S80-25A
Internal Part NumberEIS-1658-G41-00-S80-25A
Breaker TypeThermal
Current Rating25A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1658-G41-00-S80-25A
Related Links1658-G41-, 1658-G41-00-S80-25A Datasheet, E-T-A Distributor
1658-G41-00-S80-25A Details Description
Related parts for 1658-G41-00-S80-25A
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 5W datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 10V X7R 0603 datasheet.pdf