Xilinx 17S15AVQI
17S15AVQI picture photo
Mfg. Part Number
17S15AVQI
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan-II/Spartan-IIE Family OTP Configuration PROMs IC
Datasheet Download
17S15AVQI.pdf
Availability of 17S15AVQI
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
17S15AVQI Order Process
Ship out your order
Specifications of 17S15AVQI
Internal Part NumberEIS-17S15AVQI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship 17S15AVQI today.
Series17S15AV
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for 17S15AVQI
Alternative Part (Replacement)EIS-17S15AVQI
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related Links17S1, 17S15AVQI Datasheet, Xilinx Distributor
17S15AVQI Details Description
Related parts for 17S15AVQI
STORAGE CONTAINER 17X13X 12-5/8 datasheet.pdf
CAP CER 33PF 1KV NP0 1825 datasheet.pdf
METRAL 1000 SIGNAL HDR STR 8ROW datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
ICM 2X8 10GBE INSERTION TOOL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED MT SR VERT 1.500" 5MM 2LD BK datasheet.pdf
CAP CER 39PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 20PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf