Murata Electronics North America 1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7
1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7 picture photo
Mfg. Part Number
1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7.pdf
Availability of 1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7
Internal Part NumberEIS-1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship 1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7 today.
Series1880MHZ/MQE9PD-
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links1880MHZ/MQE9, 1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7 Details Description
Related parts for 1880MHZ/MQE9PD-1880MHZ-T7
RES SMD 4.53KOHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 80A TO-220 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 91.5MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CAP TANT 18UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 75PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CHOKE COMM MODE 90 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V HCSL 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
ENCLOSED DISCONNECTS datasheet.pdf
26500 12C 12#12 S PLUG AN WC datasheet.pdf
1500UF 63V 22X25MM 105C 5000H datasheet.pdf