Advantech Corp 1960053207N001
1960053207N001 picture photo
Mfg. Part Number
1960053207N001
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CPU COOLER LGA1150 FOR 65W TDP
Datasheet Download
1960053207N001.pdf
Availability of 1960053207N001
QUANTITY
1960053207N001 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1960053207N001
Internal Part NumberEIS-1960053207N001
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Embedded Computers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1960053207N001
Related Links1960053, 1960053207N001 Datasheet, Advantech Corp Distributor
1960053207N001 Details Description
Related parts for 1960053207N001
IGBT 600V 24A 100W TO220AB datasheet.pdf
RES 7.32K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A SOD123 datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL datasheet.pdf
LIGHT DEBURRING WHEEL 10" 7S FIN datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 10ppm 18pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 27 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 60.000000 MHZ datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf