3M 1W226-TZLB-100-0LC
1W226-TZLB-100-0LC picture photo
Mfg. Part Number
1W226-TZLB-100-0LC
Manufacturer
Product Category
D-Shaped, Centronics Cables
Brief Description
26POS ML FML MINI D RIB CBL ASY
Datasheet Download
1W226-TZLB-100-0LC.pdf
Availability of 1W226-TZLB-100-0LC
QUANTITY
1W226-TZLB-100-0LC Order Process
Ship out your order
Specifications of 1W226-TZLB-100-0LC
Internal Part NumberEIS-1W226-TZLB-100-0LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cable Assemblies
FamilyD-Shaped, Centronics Cables
SeriesMini D Ribbon (MDR)
ConfigurationCentronics 26 pos Female to Male
Length3.28' (1.00m)
Cable TypeRound, Beige
ShieldingShielded
StyleBidirectional
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1W226-TZLB-100-0LC
Related Links1W226-TZL, 1W226-TZLB-100-0LC Datasheet, 3M Distributor
1W226-TZLB-100-0LC Details Description
Related parts for 1W226-TZLB-100-0LC
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 350KHZ 16SO datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS .100" STACKER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 200V 6A BR-6 datasheet.pdf