E-T-A 2-5700-IG1-P10-DD-0.8A
2-5700-IG1-P10-DD-0.8A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG1-P10-DD-0.8A
Brief Description
CIR BRKR THRM 800MA 250VAC 50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG1-P10-DD-0.8A.pdf
Availability of 2-5700-IG1-P10-DD-0.8A
QUANTITY
2-5700-IG1-P10-DD-0.8A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG1-P10-DD-0.8A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG1-P10-DD-0.8A
Breaker TypeThermal
Current Rating800mA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG1-P10-DD-0.8A
Related Links2-5700-IG1-, 2-5700-IG1-P10-DD-0.8A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG1-P10-DD-0.8A Details Description
Related parts for 2-5700-IG1-P10-DD-0.8A
IC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 8.5VC 8MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 4.5UH 2.6A 30 MOHM SMD datasheet.pdf
RFID GATE ANTENNA LARGE 134.2KHZ datasheet.pdf
RES 2.21M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 260VWM R6 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1K OHM 5% 12W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO204AL datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 10% 1600VDC datasheet.pdf