E-T-A 2-5700-IG2-K10-DD-15A
2-5700-IG2-K10-DD-15A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG2-K10-DD-15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A 250VAC/50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG2-K10-DD-15A.pdf
Availability of 2-5700-IG2-K10-DD-15A
QUANTITY
2-5700-IG2-K10-DD-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG2-K10-DD-15A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG2-K10-DD-15A
Breaker TypeThermal
Current Rating15A
Number of Poles1
Actuator TypePush to Reset
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG2-K10-DD-15A
Related Links2-5700-IG2, 2-5700-IG2-K10-DD-15A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG2-K10-DD-15A Details Description
Related parts for 2-5700-IG2-K10-DD-15A
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 24TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 511 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP LARGE PANEL IND YELLOW datasheet.pdf
RES 6.49M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .254M 37POS datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 10V X5R 0603 datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER datasheet.pdf
OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP TRIM 8-45PF 175V THRU HOLE datasheet.pdf