E-T-A 2-5700-IG2-P10-DD-10A
2-5700-IG2-P10-DD-10A picture photo
Mfg. Part Number
2-5700-IG2-P10-DD-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
2-5700-IG2-P10-DD-10A.pdf
Availability of 2-5700-IG2-P10-DD-10A
QUANTITY
2-5700-IG2-P10-DD-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2-5700-IG2-P10-DD-10A
Internal Part NumberEIS-2-5700-IG2-P10-DD-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2-5700-IG2-P10-DD-10A
Related Links2-5700-IG2, 2-5700-IG2-P10-DD-10A Datasheet, E-T-A Distributor
2-5700-IG2-P10-DD-10A Details Description
Related parts for 2-5700-IG2-P10-DD-10A
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SIREN 9-28VDC 2 TONE WHITE datasheet.pdf
RES 274K OHM 4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.21K OHM 1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
RES 312K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAP CER 51PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf