FFF 20021121-00026T1LF
20021121-00026T1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021121-00026T1LF
Brief Description
HD SMT
Datasheet Download
20021121-00026T1LF.pdf
Availability of 20021121-00026T1LF
QUANTITY
20021121-00026T1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021121-00026T1LF
Internal Part NumberEIS-20021121-00026T1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMinitek127™ Connector System
Standard Package17
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions26
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021121-00026T1LF
Related Links20021121-, 20021121-00026T1LF Datasheet, FFF Distributor
20021121-00026T1LF Details Description
Related parts for 20021121-00026T1LF
FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
10 ROW RECPT SEAT TOOL datasheet.pdf
IC MPU I.MX25 400MHZ 400MAPBGA datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 0.316 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 580MA 670 MOHM TH datasheet.pdf
POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
TAPE 5908 VHB FOAM 5" X 5YD datasheet.pdf