FFF 20021121-00070T4LF
20021121-00070T4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021121-00070T4LF
Datasheet Download
20021121-00070T4LF.pdf
Availability of 20021121-00070T4LF
QUANTITY
20021121-00070T4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021121-00070T4LF
Internal Part NumberEIS-20021121-00070T4LF
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions70
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021121-00070T4LF
Related Links20021121-, 20021121-00070T4LF Datasheet, FFF Distributor
20021121-00070T4LF Details Description
Related parts for 20021121-00070T4LF
SENSOR TEMP I2C/SMBUS SOT23-6 datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 560MA 1.14 OHM datasheet.pdf
TRIMMER 200 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 3A DO214AB datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST ADJ DL 10MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT MIX-TEK 10POS GOLD datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
IC SRAM 32KBIT 20NS 100TQFP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
QUICKIE datasheet.pdf
PWR SUPPLY PSII CCON 120V-240V datasheet.pdf