FFF 20021122-00030D1LF
20021122-00030D1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021122-00030D1LF
Datasheet Download
20021122-00030D1LF.pdf
Availability of 20021122-00030D1LF
QUANTITY
20021122-00030D1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021122-00030D1LF
Internal Part NumberEIS-20021122-00030D1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package14
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.150" (3.81mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021122-00030D1LF
Related Links20021122-, 20021122-00030D1LF Datasheet, FFF Distributor
20021122-00030D1LF Details Description
Related parts for 20021122-00030D1LF
JUMPER-H1506TR/A3048L/H1506TR12" datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
TRANS NPN 10VCEO 80MA SMINI-3 datasheet.pdf
COMPONENT CLIPS BLACK .88 X .5" datasheet.pdf
RES SMD 1.58M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DAC 10BIT QUAD LP SER 10-UMAX datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 13.5MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES 2.71K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf