FFF 20021122-00046T4LF
20021122-00046T4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021122-00046T4LF
Datasheet Download
20021122-00046T4LF.pdf
Availability of 20021122-00046T4LF
QUANTITY
20021122-00046T4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021122-00046T4LF
Internal Part NumberEIS-20021122-00046T4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package9
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions46
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.150" (3.81mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021122-00046T4LF
Related Links20021122-, 20021122-00046T4LF Datasheet, FFF Distributor
20021122-00046T4LF Details Description
Related parts for 20021122-00046T4LF
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
THYRISTOR 200V 400A SMB datasheet.pdf
PWRBLADE R/A LF REC datasheet.pdf
SENSOR 1000PSIS 1.2 UNF 4-20MA datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1A 8SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN 300V 0.2A TO-226 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 5.3A VS6 datasheet.pdf
RES 348 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf