FFF 20021221-00034T8LF
20021221-00034T8LF picture photo
Mfg. Part Number
20021221-00034T8LF
Datasheet Download
20021221-00034T8LF.pdf
Availability of 20021221-00034T8LF
QUANTITY
20021221-00034T8LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021221-00034T8LF
Internal Part NumberEIS-20021221-00034T8LF
MezzSelect
Standard Package11
Connector TypeHeader, Shrouded
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.120" (3.05mm)
Features-
Contact FinishGold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021221-00034T8LF
Related Links20021221-, 20021221-00034T8LF Datasheet, FFF Distributor
20021221-00034T8LF Details Description
Related parts for 20021221-00034T8LF
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 2% 50VDC 1206 datasheet.pdf
DGTL O-SCOPE MIX SGL 1GHZ DSO datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20% 6V AXIAL datasheet.pdf
SR BTS PC WW 8 ASY C datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf