FFF 20021321-00030D4LF
20021321-00030D4LF picture photo
Mfg. Part Number
20021321-00030D4LF
Brief Description
Connector Receptacle 30 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
20021321-00030D4LF.pdf
Availability of 20021321-00030D4LF
QUANTITY
20021321-00030D4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021321-00030D4LF
Internal Part NumberEIS-20021321-00030D4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMinitek127™ Connector System
Standard Package14
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness10µin (0.25µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021321-00030D4LF
Related Links20021321-, 20021321-00030D4LF Datasheet, FFF Distributor
20021321-00030D4LF Details Description
Related parts for 20021321-00030D4LF
Connector Quick Connect Receptacle 10-12 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
FUSE CERM 200MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN 12VOUT datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 70MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS VERT 68POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
RES 107K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 datasheet.pdf
CONN ADAPT SMA PLUG TO AMMC JACK datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 9 A M12 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT datasheet.pdf