TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202C621-50-0-CS5325
202C621-50-0-CS5325 picture photo
Mfg. Part Number
202C621-50-0-CS5325
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
BLOW-MOLDED PARTS
Datasheet Download
202C621-50-0-CS5325.pdf
Availability of 202C621-50-0-CS5325
QUANTITY
202C621-50-0-CS5325 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202C621-50-0-CS5325
Internal Part NumberEIS-202C621-50-0-CS5325
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 202C6
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202C621-50-0-CS5325
202C621-50-0-CS5325 Details Description
Related parts for 202C621-50-0-CS5325
CAP FILM 1.5UF 3% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CORD MINIGRABBER PATCH 12" YEL datasheet.pdf
IC CLOCK CTRL HUB P4 48SSOP datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
2WAY POWER DIV 500MHZ-3GHZ datasheet.pdf
CONN CLAMP datasheet.pdf
FILTER EMI 33000PF 10% 50VDC RAD datasheet.pdf
TOOL ACCY datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 2.9A 6UDFN datasheet.pdf