TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D221-100-0
202D221-100-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D221-100-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
202D221-100-0.pdf
Availability of 202D221-100-0
QUANTITY
202D221-100-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D221-100-0
Internal Part NumberEIS-202D221-100-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 202D2
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D221-100-0
202D221-100-0 Details Description
Related parts for 202D221-100-0
IC DAC 12BIT OCTAL VOUT 16-MSOP datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP datasheet.pdf
RES 5K OHM 0.6W 0.5% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON 4PDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
LED NEUTRAL WHT 4000K 90CRI 4SMD datasheet.pdf
CAP CER 24PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf