TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D232-4-16/42-0
202D232-4-16/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D232-4-16/42-0
Brief Description
FLEX POLY MOLDED PART
Datasheet Download
202D232-4-16/42-0.pdf
Availability of 202D232-4-16/42-0
QUANTITY
202D232-4-16/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D232-4-16/42-0
Internal Part NumberEIS-202D232-4-16/42-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D232-4-16/42-0
202D232-4-16/42-0 Details Description
Related parts for 202D232-4-16/42-0
WIRE TIE 7.3" 40LBS RED datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 3A 8SOPWRPAD datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC SW W/CTRL SLEW RATE 4TDFN datasheet.pdf
INDICATOR NEON AMBER PANEL MNT datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 90MA 10.4 OHM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
TAPE 5906 VHB FOAM 2" X 5YD datasheet.pdf
CAP FILM 2.7NF 3.5% 2000VDC RAD datasheet.pdf