TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 202D274-12-88-0
202D274-12-88-0 picture photo
Mfg. Part Number
202D274-12-88-0
Brief Description
OTHER ELASTOMERS
Datasheet Download
202D274-12-88-0.pdf
Availability of 202D274-12-88-0
QUANTITY
202D274-12-88-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 202D274-12-88-0
Internal Part NumberEIS-202D274-12-88-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)202D274-12-88-0
202D274-12-88-0 Details Description
Related parts for 202D274-12-88-0
CONN BACKSHELL DB25 PLASTIC datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS DL R/A TIN T/H datasheet.pdf
IC FPGA 2M CONFIG MEM 20SOIC datasheet.pdf
RES METAL OX 1W 0.12 OHM 5% AXL datasheet.pdf
CONTROL KNOB datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 10V X7R 1210 datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 10V X7R 0201 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 285MA 850 MOHM datasheet.pdf
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 56VFQFN datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf