TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 205A123-4/86-0-CS5479
205A123-4/86-0-CS5479 picture photo
Mfg. Part Number
205A123-4/86-0-CS5479
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
FLEX POLY MOLDED PART
Datasheet Download
205A123-4/86-0-CS5479.pdf
Availability of 205A123-4/86-0-CS5479
QUANTITY
205A123-4/86-0-CS5479 Order Process
Ship out your order
Specifications of 205A123-4/86-0-CS5479
Internal Part NumberEIS-205A123-4/86-0-CS5479
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)205A123-4/86-0-CS5479
205A123-4/86-0-CS5479 Details Description
Related parts for 205A123-4/86-0-CS5479
CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 12.4KOHM 0.5% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CORD PATCH BANANA PLUG 24" BLACK datasheet.pdf
RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
FUSEHOLDER CAP 6.3X32MM METAL datasheet.pdf
TRIMMER 2M OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
MINI MAC APPLICATOR datasheet.pdf
IC FPGA 249 I/O 329BGA datasheet.pdf
CAP CER 560PF 250V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf