TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 207W234-25-01/225-0
207W234-25-01/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
207W234-25-01/225-0
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
207W234-25-01/225-0.pdf
Availability of 207W234-25-01/225-0
QUANTITY
207W234-25-01/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 207W234-25-01/225-0
Internal Part NumberEIS-207W234-25-01/225-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)207W234-25-01/225-0
207W234-25-01/225-0 Details Description
Related parts for 207W234-25-01/225-0
CONN HEADER 2POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 16-20 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
LED 587NM AMBER 1W SMD 6 X 6 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 15NS 28SOJ datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 17-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf