TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 207W245-25-01/225-0
207W245-25-01/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
207W245-25-01/225-0
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
207W245-25-01/225-0.pdf
Availability of 207W245-25-01/225-0
QUANTITY
207W245-25-01/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 207W245-25-01/225-0
Internal Part NumberEIS-207W245-25-01/225-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)207W245-25-01/225-0
207W245-25-01/225-0 Details Description
Related parts for 207W245-25-01/225-0
TERM BLOCK PCB 5.08MM 18POS OR datasheet.pdf
RES SMD 9.31M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1206 datasheet.pdf
RES SMD 309 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 40V 50A TO-263 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
IC FPGA 295 I/O 672BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP datasheet.pdf
EVAL BOARD VIPER0P 7W datasheet.pdf