TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 209W112-100-0
209W112-100-0 picture photo
Mfg. Part Number
209W112-100-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
209W112-100-0.pdf
Availability of 209W112-100-0
QUANTITY
209W112-100-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 209W112-100-0
Internal Part NumberEIS-209W112-100-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 209W1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)209W112-100-0
209W112-100-0 Details Description
Related parts for 209W112-100-0
IC FLASH 8MBIT 80NS 44SOP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TRANS PNP 260V 15A TO-264 datasheet.pdf
LAMP INCAND S-6 DBL BAYO 145V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48TLLGA datasheet.pdf
CONN FIBER LC PLUG DUPLX 125.5UM datasheet.pdf
TVS DIODE 300VWM 486VC SMA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 28VDC PUSH-PULL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125VAC datasheet.pdf