TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 209W112-100-0
209W112-100-0 picture photo
Mfg. Part Number
209W112-100-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
209W112-100-0.pdf
Availability of 209W112-100-0
QUANTITY
209W112-100-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 209W112-100-0
Internal Part NumberEIS-209W112-100-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 209W1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)209W112-100-0
209W112-100-0 Details Description
Related parts for 209W112-100-0
CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP datasheet.pdf
RES SMD 976 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 3.8NH 300MA 400 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 475 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 157.32 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf