TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 214A021-100/180-0
214A021-100/180-0 picture photo
Mfg. Part Number
214A021-100/180-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
214A021-100/180-0.pdf
Availability of 214A021-100/180-0
QUANTITY
214A021-100/180-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 214A021-100/180-0
Internal Part NumberEIS-214A021-100/180-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)214A021-100/180-0
214A021-100/180-0 Details Description
Related parts for 214A021-100/180-0
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD datasheet.pdf
RES SMD 66.5K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LAMP NEON 220V 16MM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 2A 120V datasheet.pdf
CIR BRKR THRM-MAG 15A 250VAC datasheet.pdf
RES 38.3 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
RES 53K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
TOP1.5GS 05/90 7.62 OG EEXE datasheet.pdf
IC INVERTER HS CMOS 5TSSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 110V 3W DO216AA datasheet.pdf
CAP FILM 620NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf