TE Connectivity Raychem Cable Protection 214A342-25/225-0
214A342-25/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
214A342-25/225-0
Brief Description
BOOT MOLDED STR SIZE 42 37POS
Datasheet Download
214A342-25/225-0.pdf
Availability of 214A342-25/225-0
QUANTITY
214A342-25/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 214A342-25/225-0
Internal Part NumberEIS-214A342-25/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS Information175855-000 Statement of ComplianceRoHS 2 Statement
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)214A342-25/225-0
214A342-25/225-0 Details Description
Related parts for 214A342-25/225-0
CASE PLSTC ORG 19.75"L X 15.53"W datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 20V 0.145A SC89 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 180W datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
HDM DC GUIDE BLOCK W/ PC BRD LCK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 43PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf