Sensata Technologies/Airpax 219-3-1REC5-39421-15
219-3-1REC5-39421-15 picture photo
Mfg. Part Number
219-3-1REC5-39421-15
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
219-3-1REC5-39421-15.pdf
Availability of 219-3-1REC5-39421-15
QUANTITY
219-3-1REC5-39421-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of 219-3-1REC5-39421-15
Internal Part NumberEIS-219-3-1REC5-39421-15
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)219-3-1REC5-39421-15
Related Links219-3-1REC, 219-3-1REC5-39421-15 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
219-3-1REC5-39421-15 Details Description
Related parts for 219-3-1REC5-39421-15
IC 3-TO-8 DECODER/DEMUX 16-DIP datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 0.15A SOT-323 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 05VOUT datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% AXIAL CAN datasheet.pdf
CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 45.3 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256K FLASH 81WLCSP datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN SOCKET .6MM 24POS PWR TERM datasheet.pdf