Sensata Technologies/Airpax 219-3-1REC5-66-7-8-22.5
219-3-1REC5-66-7-8-22.5 picture photo
Mfg. Part Number
219-3-1REC5-66-7-8-22.5
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 22.5A 600VAC
Datasheet Download
219-3-1REC5-66-7-8-22.5.pdf
Availability of 219-3-1REC5-66-7-8-22.5
QUANTITY
219-3-1REC5-66-7-8-22.5 Order Process
Ship out your order
Specifications of 219-3-1REC5-66-7-8-22.5
Internal Part NumberEIS-219-3-1REC5-66-7-8-22.5
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating22.5A
Voltage Rating - AC600V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)219-3-1REC5-66-7-8-22.5
Related Links219-3-1REC5, 219-3-1REC5-66-7-8-22.5 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
219-3-1REC5-66-7-8-22.5 Details Description
Related parts for 219-3-1REC5-66-7-8-22.5
IC FPGA 288 I/O 432MBGA datasheet.pdf
IC 8BIT SHIFT REG 3ST-OUT 16SOIC datasheet.pdf
TXRX TRANSLATING 3ST 8VSSOP datasheet.pdf
SENSOR PHOTO RT ANGLE DIFF PNP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 1000V 10A BR-10 datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator Analog, PWM Dimming 2A (Switch) Backlight 8-SOP-EP datasheet.pdf
RES 2.26K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf