TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 220A018-4-09/42-0
220A018-4-09/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
220A018-4-09/42-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
FLEX POLY MOLDED PART
Datasheet Download
220A018-4-09/42-0.pdf
Availability of 220A018-4-09/42-0
QUANTITY
220A018-4-09/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 220A018-4-09/42-0
Internal Part NumberEIS-220A018-4-09/42-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)220A018-4-09/42-0
220A018-4-09/42-0 Details Description
Related parts for 220A018-4-09/42-0
IC ANALOG INTERFACE 28-SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER PHD TOP 26POS 2MM datasheet.pdf
RES SMD 24.3K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 datasheet.pdf
RES 19.6K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE 120/240V datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 350mA SOT-23-5 datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.3UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf
220UF 100V 16X38 105C AXI datasheet.pdf