E-T-A 2210-S221-P1M1-H0-20A
2210-S221-P1M1-H0-20A picture photo
Mfg. Part Number
2210-S221-P1M1-H0-20A
Brief Description
CIR BRKR 20A 480VAC 65VDC
Datasheet Download
2210-S221-P1M1-H0-20A.pdf
Availability of 2210-S221-P1M1-H0-20A
QUANTITY
2210-S221-P1M1-H0-20A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2210-S221-P1M1-H0-20A
Internal Part NumberEIS-2210-S221-P1M1-H0-20A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating20A
Voltage Rating - AC480V
Voltage Rating - DC65V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2210-S221-P1M1-H0-20A
Related Links2210-S221-, 2210-S221-P1M1-H0-20A Datasheet, E-T-A Distributor
2210-S221-P1M1-H0-20A Details Description
Related parts for 2210-S221-P1M1-H0-20A
TRIMMER 200 OHM 0.3W PC PIN datasheet.pdf
IC TRANS ARRAY NPN 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 187 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 6DIP datasheet.pdf
RES SMD 619K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 159POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T766 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 3W datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
IC REG PSH-PULL ISO ADJ 1A 10DFN datasheet.pdf