E-T-A 2210-S221-P1M1-H0-25A
2210-S221-P1M1-H0-25A picture photo
Mfg. Part Number
2210-S221-P1M1-H0-25A
Brief Description
CIR BRKR 25A 480VAC 65VDC
Datasheet Download
2210-S221-P1M1-H0-25A.pdf
Availability of 2210-S221-P1M1-H0-25A
QUANTITY
2210-S221-P1M1-H0-25A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2210-S221-P1M1-H0-25A
Internal Part NumberEIS-2210-S221-P1M1-H0-25A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating25A
Voltage Rating - AC480V
Voltage Rating - DC65V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2210-S221-P1M1-H0-25A
Related Links2210-S221-, 2210-S221-P1M1-H0-25A Datasheet, E-T-A Distributor
2210-S221-P1M1-H0-25A Details Description
Related parts for 2210-S221-P1M1-H0-25A
MOSFET N-CH 40V 160A D2PAK datasheet.pdf
CONN HEADER 45POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED ENDOR STAR MODULE WHT datasheet.pdf
RES SMD 63.4KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CABLE PLUG 5POLE datasheet.pdf
FIXED IND 3.9NH 530MA 100 MOHM datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE D 41 CKTS LGT 229 datasheet.pdf
Connector Receptacle 96 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf