E-T-A 2210-S222-P1M1-H0-10A
2210-S222-P1M1-H0-10A picture photo
Mfg. Part Number
2210-S222-P1M1-H0-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A
Datasheet Download
2210-S222-P1M1-H0-10A.pdf
Availability of 2210-S222-P1M1-H0-10A
QUANTITY
2210-S222-P1M1-H0-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 2210-S222-P1M1-H0-10A
Internal Part NumberEIS-2210-S222-P1M1-H0-10A
FamilyCircuit Breakers
Series2210
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating10A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC28V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2210-S222-P1M1-H0-10A
Related Links2210-S222-, 2210-S222-P1M1-H0-10A Datasheet, E-T-A Distributor
2210-S222-P1M1-H0-10A Details Description
Related parts for 2210-S222-P1M1-H0-10A
IC DAC OCTAL V-OUT 13BIT 44-MQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 2KV X7R 2225 datasheet.pdf
IC BUFFER TRPL SCHMT TRG 8ULLGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 10V X5R 01005 datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO213AB datasheet.pdf
PNL MNT 220V WHITE 3MM datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf