TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222A152-25/42-0
222A152-25/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
222A152-25/42-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222A152-25/42-0.pdf
Availability of 222A152-25/42-0
QUANTITY
222A152-25/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222A152-25/42-0
Internal Part NumberEIS-222A152-25/42-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222A152-25/42-0
222A152-25/42-0 Details Description
Related parts for 222A152-25/42-0
REG ISR 6A 3.3/5VIN ADJ SMD12SIP datasheet.pdf
CONN HEADER 1.25MM 14POS R/A TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC XLATOR 9BIT ECL-TTL 28-PLCC datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 103VC AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
M2 SCREW (50 PCS) datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf