TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222B032-25-0
222B032-25-0 picture photo
Mfg. Part Number
222B032-25-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222B032-25-0.pdf
Availability of 222B032-25-0
QUANTITY
222B032-25-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222B032-25-0
Internal Part NumberEIS-222B032-25-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222B032-25-0
222B032-25-0 Details Description
Related parts for 222B032-25-0
CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
IC ADC 4CH 10BIT 133KSPS 16-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX7325 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 500V NP0 1210 datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
RES 18K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 732K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Crystal 48.0000MHz 30ppm 8pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN FPC VERT 26POS 0.50MM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf