TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D142-12-50-0
222D142-12-50-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D142-12-50-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
OTHER ELASTOMERS
Datasheet Download
222D142-12-50-0.pdf
Availability of 222D142-12-50-0
QUANTITY
222D142-12-50-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D142-12-50-0
Internal Part NumberEIS-222D142-12-50-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 222D1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D142-12-50-0
222D142-12-50-0 Details Description
Related parts for 222D142-12-50-0
CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2413 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V datasheet.pdf
RES SMD 1.78KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 13.3KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC datasheet.pdf
MOD MICRO DUAL SRL MOTOR CTRLR datasheet.pdf
TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO204AL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Female Sockets 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
ADAPTER PLATE CUB1 PANEL MNT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 311.04MHZ 6-CLCC datasheet.pdf