TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D211-25-22/86-0
222D211-25-22/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D211-25-22/86-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222D211-25-22/86-0.pdf
Availability of 222D211-25-22/86-0
QUANTITY
222D211-25-22/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D211-25-22/86-0
Internal Part NumberEIS-222D211-25-22/86-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D211-25-22/86-0
222D211-25-22/86-0 Details Description
Related parts for 222D211-25-22/86-0
RES SMD 160 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 4.7 OHM 35W 5% TO220 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 100MHZ 100TQFP datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 0.1A SMINI3 datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
TRANSMITTER FBR OPT IR PHOTOLINK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf