TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D242-3-22-0
222D242-3-22-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D242-3-22-0
Brief Description
STD POLY MOLDED PARTS
Datasheet Download
222D242-3-22-0.pdf
Availability of 222D242-3-22-0
QUANTITY
222D242-3-22-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D242-3-22-0
Internal Part NumberEIS-222D242-3-22-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D242-3-22-0
222D242-3-22-0 Details Description
Related parts for 222D242-3-22-0
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
TERM SGL LEVEL FT 600V 25A WM WH datasheet.pdf
RES 0.02 OHM 1W 3% AXIAL datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.76"W datasheet.pdf
RES SMD 4.12KOHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
MODBUS,2G GSM EDGE,ACADPT datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 100V X7R 0805 datasheet.pdf