TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D253-25-25/86-0-CS6184
222D253-25-25/86-0-CS6184 picture photo
Mfg. Part Number
222D253-25-25/86-0-CS6184
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222D253-25-25/86-0-CS6184.pdf
Availability of 222D253-25-25/86-0-CS6184
QUANTITY
222D253-25-25/86-0-CS6184 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D253-25-25/86-0-CS6184
Internal Part NumberEIS-222D253-25-25/86-0-CS6184
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D253-25-25/86-0-CS6184
222D253-25-25/86-0-CS6184 Details Description
Related parts for 222D253-25-25/86-0-CS6184
Connector Quick Connect Receptacle 14-20 AWG Crimp datasheet.pdf
REG 5V 3A TABS HRZ 12-SIP datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
Connector Socket 34 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
M3 SCREW TERMINAL (WHITE) datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
3 ROW BOX PIN 240 POS R/A datasheet.pdf