TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K121-25-CS-1821-0
222K121-25-CS-1821-0 picture photo
Mfg. Part Number
222K121-25-CS-1821-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222K121-25-CS-1821-0.pdf
Availability of 222K121-25-CS-1821-0
QUANTITY
222K121-25-CS-1821-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K121-25-CS-1821-0
Internal Part NumberEIS-222K121-25-CS-1821-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 222K1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K121-25-CS-1821-0
222K121-25-CS-1821-0 Details Description
Related parts for 222K121-25-CS-1821-0
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 1.8MH 91MA 15.8 OHM TH datasheet.pdf
IC LED Driver Linear I2C Dimming 25mA 24-SO datasheet.pdf
CARDEDGE 40POS DL .100 GREEN datasheet.pdf
IC PROCESSOR RDS/RBDS 16-TSSOP datasheet.pdf
TAPE VHB ACRYLIC FOAM X 5YD datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
INDUCOM CONTACTS FEMALE AWG 22 - datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM datasheet.pdf
63321A120 TERM BASE TRACK datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022 UF 5 % 1600 VDC datasheet.pdf