TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K132-100/184-0
222K132-100/184-0 picture photo
Mfg. Part Number
222K132-100/184-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222K132-100/184-0.pdf
Availability of 222K132-100/184-0
QUANTITY
222K132-100/184-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K132-100/184-0
Internal Part NumberEIS-222K132-100/184-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K132-100/184-0
222K132-100/184-0 Details Description
Related parts for 222K132-100/184-0
IC CPLD 72MC 7.5NS 100PQFP datasheet.pdf
Connector Receptacle 96 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SENS 300PSI 7/16-20 UNF 1-5V datasheet.pdf
LENS FOCUSING PAIR FOR FO SENSOR datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
RES 301 OHM 3/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 11POS PIN datasheet.pdf
2M T-BEAM D/ON PNP datasheet.pdf
IC ENCORE MCU 8K FLASH 20DIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277/480VAC datasheet.pdf