TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K142-100/184-CS-1858-0
222K142-100/184-CS-1858-0 picture photo
Mfg. Part Number
222K142-100/184-CS-1858-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222K142-100/184-CS-1858-0.pdf
Availability of 222K142-100/184-CS-1858-0
QUANTITY
222K142-100/184-CS-1858-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K142-100/184-CS-1858-0
Internal Part NumberEIS-222K142-100/184-CS-1858-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K142-100/184-CS-1858-0
222K142-100/184-CS-1858-0 Details Description
Related parts for 222K142-100/184-CS-1858-0
IC SWITCH DUAL SPST 8MSOP datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 5MM 11POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.26M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
ENCODER ROTARY 5V 1024RESOLUTION datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 3.3V HI DRV 8-SOIC datasheet.pdf
STK600 ROUTING CARD AVR datasheet.pdf
RES 787 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 2CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT UMQ-3569-A datasheet.pdf
CAP POLYMER 150UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
IC DDR3 SDRAM 2GBIT 800MHZ FBGA datasheet.pdf