TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K152-100-CS-2065-0
222K152-100-CS-2065-0 picture photo
Mfg. Part Number
222K152-100-CS-2065-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222K152-100-CS-2065-0.pdf
Availability of 222K152-100-CS-2065-0
QUANTITY
222K152-100-CS-2065-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K152-100-CS-2065-0
Internal Part NumberEIS-222K152-100-CS-2065-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K152-100-CS-2065-0
222K152-100-CS-2065-0 Details Description
Related parts for 222K152-100-CS-2065-0
CONN RCPT 0.8MM 40POS SMD GOLD datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
IC CONVERTER DDR DDR2 WDFN8 datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 250A 1300VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 7.5A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
NANOENDURA USB 8GB SLC datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
47UF 100V 8X20 85C AXI datasheet.pdf