TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222K174-25-G44-0
222K174-25-G44-0 picture photo
Mfg. Part Number
222K174-25-G44-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222K174-25-G44-0.pdf
Availability of 222K174-25-G44-0
QUANTITY
222K174-25-G44-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222K174-25-G44-0
Internal Part NumberEIS-222K174-25-G44-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222K174-25-G44-0
222K174-25-G44-0 Details Description
Related parts for 222K174-25-G44-0
CONN HEADER .100 DUAL R/A 4POS datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL R/A 18POS datasheet.pdf
CONN RCPT 124PS .8MM DL GOLD SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 18SOIC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 7.68K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.2M OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf