Murata Electronics North America 222PF4KVAC
222PF4KVAC picture photo
Mfg. Part Number
222PF4KVAC
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
222PF4KVAC.pdf
Availability of 222PF4KVAC
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
222PF4KVAC Order Process
Ship out your order
Specifications of 222PF4KVAC
Internal Part NumberEIS-222PF4KVAC
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship 222PF4KVAC today.
Series222PF4
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-222PF4KVAC
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links222PF, 222PF4KVAC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
222PF4KVAC Details Description
Related parts for 222PF4KVAC
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363 datasheet.pdf
RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Crystal 32.7680kHz 20ppm 6pF 35 kOhm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SOJ, 5.50mm pitch datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 11POS GOLD T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
CORD 4POS FEMALE 2M 22AWG PVC datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 10POS DUAL SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SCHOTTKY - TO-262-E3 datasheet.pdf
ER 3C 3#8 PIN RECP LINE datasheet.pdf
CAP 1500 UF 20% 50 V datasheet.pdf