TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222W234-25/86-0
222W234-25/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
222W234-25/86-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222W234-25/86-0.pdf
Availability of 222W234-25/86-0
QUANTITY
222W234-25/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222W234-25/86-0
Internal Part NumberEIS-222W234-25/86-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222W234-25/86-0
222W234-25/86-0 Details Description
Related parts for 222W234-25/86-0
DIODE GEN PURP 600V 1A DO41 datasheet.pdf
LED 7-SEG SGL CA GREEN RHDP 4" datasheet.pdf
CONN SPRING 59POS SNGL .197 PCB datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 6.3V X7R 0508 datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 133MHZ 54VFBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS 2MM T/H GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 2AWG RED 100' datasheet.pdf