Sensata Technologies/Airpax 229-2-11..S00461393
229-2-11..S00461393 picture photo
Mfg. Part Number
229-2-11..S00461393
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR
Datasheet Download
229-2-11..S00461393.pdf
Availability of 229-2-11..S00461393
QUANTITY
229-2-11..S00461393 Order Process
Ship out your order
Specifications of 229-2-11..S00461393
Internal Part NumberEIS-229-2-11..S00461393
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)229-2-11..S00461393
Related Links229-2-11., 229-2-11..S00461393 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
229-2-11..S00461393 Details Description
Related parts for 229-2-11..S00461393
IC LVPECL CROSSPT SW 2X2 16TSSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 11A 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
3G3MX ETHERCAT OPTION CARD datasheet.pdf
RES SMD 30.1K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 3W datasheet.pdf
RES SMD 110K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
PDU INTL 3-PHASE SWITCHED datasheet.pdf
CONN 18POS 0.8MM SMT datasheet.pdf
FUSE 125A 1000V 00TN/80 AR datasheet.pdf