3M 22MM-8MM-1245-250PK
22MM-8MM-1245-250PK picture photo
Mfg. Part Number
22MM-8MM-1245-250PK
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
EMBS CPPR FOIL 22X8MM RCT 250/PK
Datasheet Download
22MM-8MM-1245-250PK.pdf
Availability of 22MM-8MM-1245-250PK
QUANTITY
22MM-8MM-1245-250PK Order Process
Ship out your order
Specifications of 22MM-8MM-1245-250PK
Internal Part NumberEIS-22MM-8MM-1245-250PK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangle
Thickness - Overall0.004" (0.101mm)
Width0.866" (22.00mm)
Length0.315" (8.00mm)
AdhesiveAcrylic, Conductive
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)22MM-8MM-1245-250PK
Related Links22MM-8MM-, 22MM-8MM-1245-250PK Datasheet, 3M Distributor
22MM-8MM-1245-250PK Details Description
Related parts for 22MM-8MM-1245-250PK
FIXED IND 3.3MH 125MA 6.56 OHM datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 60KB FLASH 112LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
2 INCH BCT BLACK 100/12" PKG datasheet.pdf
RES 324K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 61POS PIN datasheet.pdf
CONN HDR 2POS 7.50MM R/A SLDR datasheet.pdf
OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
33UF 385V 18X38MM 85C 15000H datasheet.pdf
22000UF 40V 35X50MM 85C 5000H datasheet.pdf