FFF HM2P65PME120GFLF
HM2P65PME120GFLF picture photo
Mfg. Part Number
HM2P65PME120GFLF
Brief Description
MPAC 5R ST PF HDR
Datasheet Download
HM2P65PME120GFLF.pdf
Availability of HM2P65PME120GFLF
QUANTITY
HM2P65PME120GFLF Order Process
Ship out your order
Specifications of HM2P65PME120GFLF
Internal Part NumberEIS-HM2P65PME120GFLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationHM2 Series Copper Alloy 22/Jun/2013
Standard Package1,152
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Hard Metric, Standard
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HM2P65PME120GFLF
Related LinksHM2P65PM, HM2P65PME120GFLF Datasheet, FFF Distributor
HM2P65PME120GFLF Details Description
Related parts for HM2P65PME120GFLF
DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35 datasheet.pdf
CARDEDGE 72POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CAP CER 120PF 300V 1111 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Pass Through 58 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RETAINER PA 4POS 2MM datasheet.pdf
CAP FILM 8UF 5% 1.3KVDC RAD 4LD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf