Integrated Device Technology (IDT) 2305A-1HDCG8
2305A-1HDCG8 picture photo
Mfg. Part Number
2305A-1HDCG8
Brief Description
IC CLK BUFFER 3.3V HI DRV 8-SOIC
Datasheet Download
2305A-1HDCG8.pdf
Availability of 2305A-1HDCG8
QUANTITY
2305A-1HDCG8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2305A-1HDCG8
Internal Part NumberEIS-2305A-1HDCG8
Standard Package3,000
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Differential - Input:OutputNo/No
Frequency - Max133MHz
Divider/MultiplierNo/No
Voltage - Supply3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2305A-1HDCG8
Related Links2305A-, 2305A-1HDCG8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
2305A-1HDCG8 Details Description
Related parts for 2305A-1HDCG8
CONN RECEPT CPC 9POS STD SER 1 datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
PHONO JACK 6POS R/A WHITE/RED datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 6MHZ RRO 16QSOP datasheet.pdf
HEATSHRINK TUBING SIZE 4X25' datasheet.pdf
RES 150K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
ANT PHANTOM PMT 902-928MHZ datasheet.pdf
TRANSFORMBER LINE MATCHING SMD datasheet.pdf
SWITCH DIP SIDE 3POS datasheet.pdf
GK NICU NRS PU V0 REC datasheet.pdf
IC MCU ARM 2MB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf