Integrated Device Technology (IDT) 2309-1HPGGI8
2309-1HPGGI8 picture photo
Mfg. Part Number
2309-1HPGGI8
Brief Description
IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-TSSOP
Datasheet Download
2309-1HPGGI8.pdf
Availability of 2309-1HPGGI8
QUANTITY
2309-1HPGGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2309-1HPGGI8
Internal Part NumberEIS-2309-1HPGGI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginTSSOP/VFQFPN Assembly Site/Part Marking Chg 13/Nov/2015
PCN PackagingReel Standardization 09/Apr/2014
Standard Package2,500
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeZero Delay Buffer
Number of Circuits1
Ratio - Input:Output1:9
Differential - Input:OutputNo/No
Frequency - Max133MHz
Divider/MultiplierNo/No
Voltage - Supply3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Supplier Device Package16-TSSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2309-1HPGGI8
Related Links2309-1, 2309-1HPGGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
2309-1HPGGI8 Details Description
Related parts for 2309-1HPGGI8
RES SMD 30.9 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20UNF 2B 4.5V datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
RES 220K OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
BEAD FERRITE 100 OHM 3A 1608 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RES 1.47M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 750 OHM 10% 114W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERDI5 datasheet.pdf