3M 24.99MM-24.99MM-25-8810
24.99MM-24.99MM-25-8810 picture photo
Mfg. Part Number
24.99MM-24.99MM-25-8810
Manufacturer
Product Category
Thermal - Pads, Sheets
Brief Description
24.99MM X 24.99MM 1=25/PK
Datasheet Download
24.99MM-24.99MM-25-8810.pdf
Availability of 24.99MM-24.99MM-25-8810
QUANTITY
24.99MM-24.99MM-25-8810 Order Process
Ship out your order
Specifications of 24.99MM-24.99MM-25-8810
Internal Part NumberEIS-24.99MM-24.99MM-25-8810
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Fans, Thermal Management
FamilyThermal - Pads, Sheets
Series8810
UsageSheet
ShapeSquare
Outline25.00mm x 25.00mm
Thickness0.010" (0.254mm)
MaterialAcrylic
AdhesiveAdhesive - Both Sides
Backing, CarrierPolyester
ColorWhite
Thermal Resistivity0.90°C/W
Thermal Conductivity0.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)24.99MM-24.99MM-25-8810
Related Links24.99MM-24., 24.99MM-24.99MM-25-8810 Datasheet, 3M Distributor
24.99MM-24.99MM-25-8810 Details Description
Related parts for 24.99MM-24.99MM-25-8810
TVS DIODE 6VWM 10.3VC SMB datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 640MA 150 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.25A 4DSBGA datasheet.pdf
Connector Socket 32 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V CMOS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf